AROMA GOLD – kava verta aukso

 

Šiandien Jūsų klausiame – ar Lietuvą, galime pavadinti kavos šalimi?  Lietuvoje kaip ir visoje Europoje klimato sąlygos neleidžia auginti kavos pupelių. O kas tada italus padaro tarptautinio lygio kavos profesionalais? Meilė šiam gėrimui ir ilgametė patirtis pasirenkant kavos rūšis, jas skrudinant, malant ir ruošiant taip, kad kavos skonio teikiamas malonumas būtų vertas aukso.

Sutikite, Lietuvoje kavos kultūra per pastaruosius tridešimt nepriklausomybės metų ženklai pažengė į priekį. Tas šuolis buvo toks ryškus, kad šiandien Lietuvos specialistai ir gurmanai savo kavos supratimo ir ruošimo įgūdžiais jau drąsiai konkuruoja tarptautinėje arenoje.

Beveik 30 metų savo žinias kavos srityje ugdo ir UAB „Daisena“ komanda. Eidami sudėtingu konkurencijos keliu, kuriame susiduriame su žinomais tarptautiniais prekių ženklais, siekiame atrasti ir pasiūlyti rinkai produktus, kuriuos atrastu ir pamiltų pirkėjai Lietuvos ir užsienio rinkose.  

Vartotojų tyrimai rodo, kad kavą pirkėjai pirmiausia renkasi atsižvelgdami į jos skonį. Kava daugeliui pirmiausia yra  pasimėgavimo, o ne tiesiog energijos šaltinis.  Tai suprasdami, AROMA GOLD kavą kurti pasitelkiame geriausius gamintojų ir skrudintojų technologus bei baristas iš viso pasaulio. Ragaujame ir lyginamės su pripažintais kavos gamintojais, tam kad galėtume ne tik jiems prilygti, bet ir dažnu atveju pranokti jų produktus skoniu, aromatu ir kitomis savybėmis. Ilgo ir kompleksiško proceso eigoje buvo išgryninti unikalūs AROMA GOLD kavos receptai.

Šiais metais, siekdami dar geriau pažinti mūsų klientus prekybos centre Molas, Kaune surengėme pirmąją aklą degustaciją. Jos metu, kvietėme prekybos centro  lankytojus tapti tikrais kavos ekspertais, bei ragauti gerai žinomas kavos pupeles,  kurios pasižymėjo panašiu kavos tipu ir intensyvumu.  Šioje degustacijoje kavos pupelės AROMA GOLD, Crema tapo dalyvavusių žmonių pasirinkimo lyderėmis. Jas pasirinko net trys ketvirtadaliai visų degustatorių.

Ragaujant AROMA GOLD kavą, klientai negailėjo šiltų žodžiu kavos švelnumui, skrudinimui ir subalansuotam skoniui apibudinti.  

Siekiant geriau pažinti klientus ir objektyviai užfiksuoti vartotojų atsiliepimus degustacijos metu buvo vykdomas slaptas filmavimas. Vaizdo medžiaga mums leidžia pamatyti gyvas dalyvių emocijas naujame reklaminiame AROMA GOLD klipe.  Šis klipas tik pradeda mūsų kavos pažinimo kelionę po Lietuvą. Visus ateinančius metus, mes kviesime kavos mėgėjus visoje Lietuvoje ragauti ir atrasti AROMA GOLD kavą ir įvairius jos produktus, bei skonius. 

https://www.watchesiwc.to/ reddit gives the valuable knowledge for the purpose of keep an eye on connoisseurs not to mention collectors. that is furnished with functional and complex characteristics iwc replicas usa consistently greatly improve outstanding watchmaking convention. an advanced audemarspiguetwatches.to manufacturer from switzerland. match the high hopes and needs out of people in all mankind relates to the hunt for cheap https://audemarspiguetwatch.to/. https://www.franckmullerwatches.to/ are all found here. franckmuller.to are fine watches that are made out of only the best materials. elegant style is the characteristics of swiss movadowatch.to. movadowatches.to are excellent and inexpensive! each of the https://www.luxuryreplicawatch.to/ for sale is a master masterpiece. consumers cannot receive the best services the main advantage of swiss replica luxury watches.