AROMA GOLD AUKSINIŲ AKIMIRKŲ INICIATYVA

Norime užduoti labai paprastą klausimą – kada paskutinį kartą gėrėte kavos su mama, seneliu ar geriausiu draugu?.. Kaip dažnai pavyksta pasimėgauti kokybišku pokalbiu prie puodelio kavos? Ar dažnai tam randate laiko?

Nuolatos skubančioje visuomenėje laiko gyvam pokalbiui su artimais žmonėmis surandame labai retai. Turbūt daug kam puikiai žinomas tas kirbantis „kaltės" jausmas, kai vis pritrūksta akimirkos skirtos artimiesiems ar draugams. Vis žadame, kad tikrai jo rasime kitą savaitę, tačiau savaitės keičiasi, o mūsų pažadai ne. 

AROMA GOLD, kartu su Indre Stonkuviene – „Auksinių akimirkų" iniciatyvos ambasadore ir iniciatore, kviečia visus Lietuvos gyventojus prisijungti prie „Auksinių akimirkų" iniciatyvos, bent trumpam sustoti ir išgerti kavos puodelį su seniai matytu žmogumi. Paskleisti šventinę dvasią mums padės ir Mantas Stonkus, Mantas Katleris, Orijus Gasanovas, Rolandas Mackevičius, Simona Bandita, Simona Nainė bei kiekvienas Lietuvos gyventojas priėmęs pats ir perdavęs draugams šią iniciatyvą.

„Auksinių akimirkų" iniciatyvą pratęsti labai paprasta – tiesiog ženkite tą žingsnį, raskite laiko puodeliui kavos ir kokybiškam pokalbiui, o AROMA GOLD kava lai tampa jūsų auksinės akimirkos simboliu.  Laikas su brangiais žmonėmis neįkainojama vertybė, tad pats metas pasidalinti jaukumu ir šiluma, o svarbiausia nepamiršti, kad ir maži dalykai gali sukurti auksines akimirkas!

Šventinis laikotarpis – pats geriausias laikas jaukiems susitikimams ir malonioms staigmenoms, o ir mes šį laikotarpį pradedame su dovanomis. AROMA GOLD Facebook profilyje jūs galite laimėti rinkinį išskirtinėms, ypatingoms, „Auksinėms akimirkoms"! Jame rasite du Limited Edition AROMA GOLD puodelius bei aromatingos kavos. Tikimės, kad su kava AROMA GOLD nutildysite kaltės jausmą ir jį pakeisite džiugesiu bei puikiais prisiminimais!