AROMA GOLD RAGINA UŽSIKRĖSTI GERAIS DARBAIS, O NE VIRUSAIS!

Užsikrėsti gerais darbais skatina ne tik labdaros fondai, bet ir verslo įmonės. Kauniečių bendrovė „Daisena“, užsiimanti didmenine prekyba maisto produktais, pradeda iniciatyvą „Lai ne virusai, o geri darbai būna užkrečiami“ ir skatina visus galinčius prisidėti siekiant palengvinti medikų ir ligoninių personalo darbą.

Kovo 26 d.  popietę „Daisenos” darbuotojai aplankė Kauno klinikinę ligoninę, kurios personalui patikėta misija rūpintis koronavirusu užsikrėtusiais pacientais. Dėkodami jiems už sunkų darbą bendrovės atstovai dovanojo medikams kavos aparatus, 500 vnt. pakuočių maltos kavos „Aroma Gold”, 33 pakuotes kavos kapsulių „Aroma Gold” bei po 250 pakuočių „Grieenfield” ir „Loyd” arbatų.

„Kasdien stebime, kas vyksta pasaulyje ir Lietuvoje. Esant tokiai situacijai kiekvienas privalome ieškoti būdų, kaip prisidėti ir gelbėti, o ne tik patiems gelbėtis. Todėl ir mes jaučiame norą ir pareigą bent šiek tiek palengvinti gydytojų kasdienybę.

Būdami vieni didžiausių karštųjų gėrimų atstovų Lietuvoje, nusprendėme pasidalinti šia produkcija su medikais. Tikime, kad aromatingos kavos ar arbatos pertraukėlė suteiks medikams daugiau jėgų kovoje su šia pandemija“, – teigė „Daisenos“ marketingo vadovas Kirilas Kokotkinas.

„Visuomenės rodomas dėmesys medikams yra labai svarbus – tai ne tik materialinis, bet ir moralinis palaikymas”,  – tikino Kauno klinikinės ligoninės atstovas spaudai Saulius Tvirbutas. „Labai džiaugiamės tokia pozityvių žmonių gausa, kurie sugeba labai neįprastomis sąlygomis nukreipti savo energiją teigiama linkme, o tai įkvepia ir motyvuoja medikus dirbti netausojant jėgų.”

Pasak S.Tvirbuto, verslininkai Kauno klinikinės ligoninės darbuotojams taip pat parūpina maisto, sulčių, mineralinio vandens ir tokių iniciatyvų nuolat daugėja.

Nors dauguma  mūsų šiuo metu esame užsidarę, „Daisenos” kolektyvas ragina neužsidaryti nuo gerų darbų ir prisidėti tuo, kuo galime. Juk visi kartu visada galime daugiau.

 

https://www.watchesiwc.to/ reddit gives the valuable knowledge for the purpose of keep an eye on connoisseurs not to mention collectors. that is furnished with functional and complex characteristics iwc replicas usa consistently greatly improve outstanding watchmaking convention. an advanced audemarspiguetwatches.to manufacturer from switzerland. match the high hopes and needs out of people in all mankind relates to the hunt for cheap https://audemarspiguetwatch.to/. https://www.franckmullerwatches.to/ are all found here. franckmuller.to are fine watches that are made out of only the best materials. elegant style is the characteristics of swiss movadowatch.to. movadowatches.to are excellent and inexpensive! each of the https://www.luxuryreplicawatch.to/ for sale is a master masterpiece. consumers cannot receive the best services the main advantage of swiss replica luxury watches.