AROMA GOLD SIAL’22 PARODOJE!

Spalio mėnesį UAB DAISENA dalyvavo tarptautinėje SIAL’22 maisto ir gėrimų parodoje Paryžiuje. Parodos dalyviams buvo pristatomas prekinio ženklo AROMA GOLD kavos asortimentas. Dalyviai ir lankytojai iš viso pasaulio įvertino ne tik gerą produktų skonį ir kokybę, bet ir išskirtinį stendo bei prekių katalogų dizainą. Skaičiuojama, kad per 5 parodos dienas, parodą vidutiniškai aplankė apie 155 000 lankytojų iš 109 šalių.

Didžiuojamės galėdami visam pasauliui pristatyti Lietuvoje kuriamus produktus ir patirtį, sukauptą kuriant ir tobulinant AROMA GOLD kavos receptus pastaruosius 30 metų.

Ši paroda buvo nuostabi galimybė susirasti naujų klientų, plėsti ryšius ir atrasti naujas eksporto rinkas. Susitikimai su partneriais ir gamintojais mums leidžia tobulėti ir plėsti savo asortimentą, atsižvelgiant į tarptautines tendencijas. Siekiame, kad kiekvienam mūsų pirkėjui AROMA GOLD kava būtų verta aukso.

https://www.watchesiwc.to/ reddit gives the valuable knowledge for the purpose of keep an eye on connoisseurs not to mention collectors. that is furnished with functional and complex characteristics iwc replicas usa consistently greatly improve outstanding watchmaking convention. an advanced audemarspiguetwatches.to manufacturer from switzerland. match the high hopes and needs out of people in all mankind relates to the hunt for cheap https://audemarspiguetwatch.to/. https://www.franckmullerwatches.to/ are all found here. franckmuller.to are fine watches that are made out of only the best materials. elegant style is the characteristics of swiss movadowatch.to. movadowatches.to are excellent and inexpensive! each of the https://www.luxuryreplicawatch.to/ for sale is a master masterpiece. consumers cannot receive the best services the main advantage of swiss replica luxury watches.