DŽIAUGIAMĖS GALĖDAMI PRISIDĖTI PRIE GRAŽIŲ INICIATYVŲ!

Džiaugiamės galėdami prisidėti prie gražių iniciatyvų! Kava „Aroma Gold“ tapo Kauno moterų klubo LIONS organizuoto paramos kino seanso „Gerumo stebuklas" dalimi, kurio metu surinktos lėšos buvo skirtos dviejų Kaune gyvenančių vaikų gydymui.

Daugiau nei 400 žmonių išvydo filmo „Gerumo stebuklas“ premjerą ir aukojo dviejų mažųjų kauniečių, sergančių tuo pačiu Goldenharo sindromu, kaip ir filmo herojus, gydymui. Vakaras buvo kupinas šilumos, jaukumo, o taip pat ir kvapnios kavos, nes kiekvienas kino seanso žiūrovas gavo dovanų maltos kavos „Aroma Gold“. Kartu dalinomės šiluma ir noru padėti mažiesiems kauniečiams.

Energija ir idėjomis trykštantis Kauno moterų LIONS klubas organizuoja ir kviečia į labdaros renginius, kurių metu surinktas lėšas skiria klubo išskirtoms prioritetinėms kryptims. LIONS klubai dalyvauja įvairiose programose, kurių pagrindinis tikslas – padėti žmonėms ir bendruomenėms. LIONS klubų nariai siekia veikti išvien ir savo darbais teikia pagalbą įvairiose srityse. LIONS klubai vienija miestų, miestelių bendruomenes, skatina kartu dirbi visų labui. Taip pat šių klubų nariai padeda nelaimių, ligų atvejais, perka medicininę įrangą, skatina aukoti kitus.