KAVOS PASLAPTYS – IŠ EKSPERTŲ LŪPŲ

Kava – antras gėrimas pasaulyje pagal populiarumą. Televizijos ekranuose ir interneto platybėse gausu informacijos apie kavą. Tačiau ką iš tikrųjų apie šį gėrimą žinome mes ir kaip išsirinkti būtent jums skanią kavą?

„Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „Visa tiesa apie kavą“ daugybe kavos subtilybių ir paslapčių su žiūrovais dalinsis kavos guru, Lietuvos kavos ruošimo čempionato nugalėtojas Tomas Rudys,o kavos ruošimo ekspertas Linas Malinauskas ne tik papasakos, bet ir parodys, kaip profesionaliai namuose paruošti nuostabaus skonio kavą.

Laidoje bus atvertos ne tik žinomų žmonių namų, bet ir  kavos AROMA GOLD gamyklos durys. Žiūrovai galės pamatyti kaip lėtai skrudinama ir ruošiama malta kava bei kavos pupelės.

Kokio skonio kava mėgausitės kiekvieną dieną lemia ne tik kavos pupelių rūšys, bet ir jų skrudinimas, malimas, pakavimas, ruošimo būdai ir t.t.. Atskleiskite šias paslaptis jau šį sekmadienį 10:45 val. per  Lietuvos ryto televiziją, kurioje startuoja nauja laida „Visa tiesa apie kavą”. Dalinamės laidų įrašais!