NAUJI KAVOS PUPELIŲ SKONIAI

Naujos „Aroma Gold“ pupelių rūšys – „Aroma Gold Crema“, „Aroma Gold Business“ ir „Aroma Gold Espresso“ įtiks net įnoringiausiems. Šios kavų rūšys išsiskiria subtiliu aromatu ir įsimintinu skoniu, yra pritaikytos naudoti tiek namuose, tiek profesionaliame sektoriuje. Tai šviežios, aromatingos kavos pupelės, puikiai tinkančios kavos pertraukėlei.

 

Subtilaus ir švelnaus skonio „Aroma Gold Crema“ kavos pupelės turėtų patikti tiek mėgstantiems juodą kavą, tiek geriantiems ją su pienu. Dėl daugybės eterinių aliejų, ši kava pasižymi kremine konsistencija ir savyje išsaugo itin daug skoninių savybių. 

Ragaujant galima pajusti švelnų kriaušių ir džiovintų uogų skonį, taip pat elegantišką ir aiškų juodojo šokolado poskonį. „Aroma Gold Crema“ kavos pupelių užduotis įtikti bet kurio tipo kavos ruošimo aparatui, nepriklausomai nuo to ar jis buitinis ar skirtas profesionaliam naudojimui.

 

Ryškesnio ir stipresnio skonio mėgėjams kava paruošta iš „Aroma Gold Business“ pupelių, taps tikru atradimu! Ji subalansuota taip, kad tobulai tiktų juodos kavos ruošimui. Aukštos kokybės arabikos pupelės turi greipfruto, džiovintų slyvų ir juodųjų pipirų poskonį. Sodri, tačiau lengva, saldaus aromato „Aroma Gold Business“ kava, nustebins rūgštumu, kuris palaipsniui pereis į švelnų kartumą. Dėl mažesnio eterinių aliejų kiekio šią kavą galima gerti tiek karštą, tiek šaltą.

 

Mėgstantiems labiau koncentruotą skonį iš „Aroma Gold Espresso“ pupelių paruošta kava sukurs nepamirštamą įspūdį. Ja mėgaujantis galima justi džiovintų slyvų ir saldžių razinų pėdsakus, papildytus juodojo šokolado ir švelnaus marmelado saldumu. Kava puikiai tinka tiek greito espreso, tiek juodos kavos ruošimui. Daug laiko neturintiems, tačiau  norintiems atrasti skirtingų skonių puokštę, „Aroma Gold Espresso“ taps tobulu dienos pradžios ar popietės gėrimu.