PROFESIONALO KURTĄ KAVĄ PRIPAŽINO LIETUVOS PIRKĖJAI

Didžiuojamės ir džiaugiamės puikiais pasiekimais! Jau 10 kartą Nielsen organizuotame Baltijos šalių „Sėkmingiausio Naujo Produkto“ konkurse, malta kava Aroma Platinum Colombian Arabica buvo įvertinta, kaip sėkmingiausias naujas produktas karštųjų gėrimų kategorijoje Lietuvoje!

Vertinimo kriterijai

Šis konkursas organizuojamas remiantis naujai įvestų produktų pardavimų duomenimis ir vartotojų apklausos rezultatais. Siekiant rasti sėkmingiausius naujus 2017 m. produktus, tyrimai buvo atliekami dviem etapais. Pirmajame etape buvo išanalizuoti naujai įvestų produktų pardavimų duomenys skirtingose produktų grupėse. Antrajame etape buvo atliekamas internetinis vartotojų tyrimas, kurio metu kiekvienoje Baltijos šalyse buvo atlikta vartotojų apklausa. Abiejų tyrimo dalių rezultatai buvo apibendrinti indeksu, kuris nustatė bendrą produktų reitingą.

Profesionalo kurta kava

Džiaugiamės ir didžiuojamės pirkėjams galėdami pasiūlyti tik aukščiausią kokybę atitinkančius produktus. Aroma Platinum Colombian Arabica kavą paruošė SCAE sertifikuotas baristas ir degustatorius, Estijos kavos ragavimo čempionas, daugkartinis Pasaulio varžybų finalininkas, tarptautinių kavos čempionatų teisėjas Vadim Kollomets, kuriam kava ne tik gėrimas, tačiau ir gyvenimo būdas. 

Kaip pats baristas Vadim Kollomets teigia: „Kava yra mano gyvenimas ir mano aistra. Troškimas atskleisti kavos pasaulio paslaptis ir naujus skonius atvedė mane į ne vieną tarptautinių kavos čempionatų finalą. Šiandien keliauju po pasaulį pats teisėjaudamas kavos čempionatuose ir konsultuodamas sąžiningai kavą atrenkančius ir skrudinančius gamintojus. Nuolatos skubančiame pasaulyje kava – tai lėto pasimėgavimo akimirka. Todėl panaudodamas savo patirtį sukūriau unikalų kavos mišinį, praturtintą aukščiausios rūšies Kolumbijos arabika. AROMA PLATINUM – vidutiniškai skrudinta, sodri kava. Prinokusių uogų, slyvų skonio atspalviai bei juodojo šokolado poskonis kasdien padovanos jums tikrą skonio šventę.“ Džiaugiamės, kad šią kavą puikiai įvertino ne tik profesionalus baristas, tačiau, taip pat ir pirkėjai, kuriems ji ir buvo kurta.

Šis apdovanojimas įrodymas, kad kruopštus, profesionalus darbas, bei meilė tam ką darai, atsiperka su kaupu ir pasiekia vartotojus. Tikimės, kad „Sėkmingiausio Naujo Produkto“ konkursą karštų gėrimų kategorijoje laimėjusi malta kava Aroma Platinum Colombian Arabica, pradžiugins dar ne vieną vartotoją.