RINKTINIAI ŪKIAI

Kiekviena kavos pupelių rūšis pasižymi unikalia kilme ir yra kruopščiai užauginta žmonių, kuriems kava – visas jų gyvenimas. Pupelės kavoms AROMA GOLD ir AROMA PLATINUM yra perkamos tik iš žinomų  kavos augintojų visame pasaulyje, daugiausiai – iš Pietų ir Centrinės Amerikos.

Kavos, kaip ir vyno, skoniui bei aromatui įtaką turi ne tik kavos pupelių rūšys ir jų paruošimas. Saulė, drėgmė, plantacijų, kuriose jos buvo auginamos, aukštis ir dirvožemis, nulemia įvairialypę aromatų gamą, kuri savo turtingumu pralenkia netgi vyną. Patyrę degustatoriai vyne išskiria apie 400, o kavoje galima surasti net iki 900 aromatų!

 

Todėl norėdami sukurti turtingą  kavų AROMA GOLD ir AROMA PLATINUM skonį, nuolat ieškome geriausiai savo darbą išmanančių kavos augintojų. Mūsų žalios kavos pirkėjai pažįsta kiekvieną jų, todėl galime kontroliuoti kavos kokybę jau nuo kavamedžio pasodinimo iki pakuotės lentynoje. Pirkdami kavos pupeles tiesiai iš kavos gamintojų, siekiame ne tik atrasti geriausios kokybės kavos pupeles, bet ir prisidėti mažinant socialinę atskirtį tarp kavos gamintojų ir vartotojų.