ŽAIDIMAS „IŠSIRINK PRIZĄ“

IŠSIRINK SAVO SVAJONIŲ PRIZĄ

 

Dažnai gurkšnodami kavą mes sustojame ir tą akimirką pagalvojame, kad mus supantis pasaulis yra tiesiog nuostabus. Tada taip ir norisi jį įmažinti ir pasidžiaugti šiais vaizdais su savo artimaisiais.

Deja dažnai po ranka esantis telefono aparatas neleidžia atskleisti viso akimirkos grožio, o apie galimybę  filmuoti vaizdus iš paukščio skrydžio dažnas galime tik pasvajoti.  O ar teko patirti tą nusivylimo jausmą, kai telefono ekrane taip gražiai atrodęs atostogų video praranda savo raišką televizoriaus ekrane ir visų draugų akivaizdoje tenka  pasakoti kaip iš tiesų ten buvo gražu?

Kava AROMA GOLD siekia, kad kiekviena svarbi jūsų gyvenimo akimirka būtų  tobula todėl kviečia dalyvauti žaidime ir išsirinkti savo svajonių prizą kurio pagalba galėsite ne tik kokybiškai jas įamžinti, bet ir demonstruoti. 

Nuo birželio 6 d. nusipirkę, bet kurią AROMA GOLD kavą ne mažiau kaip už 1 EUR.  Ir išsaugoję pirkimo kvitą, registruokite jį tinklalapyje www.aromagold.eu ir iš karto sužinokite ar laimėtoje vieną iš žaidimo prizų.

Net 6 žaidimo laimėtojai turės unikalią galimybę išsirinkti vieną iš didžiųjų prizų: iPhone X išmanųjį telefoną, SAMSUNG ULTRA HD televizorių ar DJI droną, kiekvieno iš prizų vertė didesnė kaip 1000 EUR. Žaidimo dalyviai taip pat turės galimybę laimėti ir pasirinkti savo mėgstamą kavą AROMA GOLD: malta kava, 500 g arba tirpios kavos, 100 g ir kavos gėrimo 3in1, 180 g rinkinį.

Žaidimo laikotarpis nuo 2018 m. birželio 6 d. iki 2018 m. rugsėjo 6 d. taigi kviečiame ne tik mėgautis kava AROMA GOLD, bet ir dalyvauti žaidime.

 

ŽAIDIMO PRIZAI:

 

Dronas DJI Mavic Air FLY MORE COMBO

•       DJI prekinis ženklas yra rinkos lyderis savo produktų grupėje.

•       2018 metų modelis.

•       Aukščiausios klasės produktas dronų rinkoje.

 

 

 

  Išmanusis telefonas Apple Iphone X

  •       Iphone X yra vienas geidžiamiausių mobiliųjų telefonų rinkoje.

  •       Šiuo metu tai naujausias Apple modelis.

  •       Tarptautiniuose reitinguose patenka į TOP 3 tarp geriausių mobiliųjų telefonų pasaulyje, 2018 m.

 

 

 

  Televizorius SAMSUNG UE55NU8002TXXH

  •       2018 metų modelis.

  •       Aukščiausios kokybės ULTRA HD.

  •        „HDR Elite“ siūlo didelį ryškumo lygių pasirinkimą.

 

 

 

AROMA GOLD malta kava, 500 g

       Rinkinys: Aroma Gold tirpi kava 100 g, kavos gėrimas 3in1 180 g